Wybierz region

Wybierz miasto

  Dziecko spłonęło żywcem

  Autor: PG

  2003-09-23, Aktualizacja: 2004-12-18 18:03 źródło: Naszemiasto.pl

  Trzyletnie dziecko spłonęło żywcem podczas pożaru samochodu, jaki miał miejsce wczoraj w Słupcy. Kilka minut po godzinie osiemnastej zapalił się nagle, zaparkowany pod posesją na ulicy Sobieskiego w Słupcy, samochód ...

  Trzyletnie dziecko spłonęło żywcem podczas pożaru samochodu, jaki miał miejsce wczoraj w Słupcy. Kilka minut po godzinie osiemnastej zapalił się nagle, zaparkowany pod posesją na ulicy Sobieskiego w Słupcy, samochód osobowy marki golf. Wewnątrz znajdowało się trzyletnie dziecko. W chwili zapalenia się auta rodzice przebywali w domu, kilka metrów od pojazdu. Samochód stanął w płomieniach, a następnie przemieścił się kilkadziesiąt metrów, zatrzymując się na płocie.

  Wnętrze samochodu wypaliło się błyskawicznie. Dziecko spłonęło żywcem wewnątrz pojazdu. Przyczyny pożaru zbada specjalna komisja śledcza, powołana przez prokuratora rejonowego Sławomira Gogołka. – Auto zostało zabezpieczone do dalszych badań. Nie da się w tej chwili ustalić przyczyny pożaru bez szczegółowych oględzin – poinformował komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej Mariusz Roga, który jako biegły sądowy prowadzić będzie badania spalonego pojazdu.

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)