Wybierz region

Wybierz miasto

  PONIEC - Ostatnie pożegnanie Joanny

  Autor: SK

  2009-01-23, Aktualizacja: 2009-01-23 19:16

  Dzisiaj na cmentarzu parafialnym w Poniecu została pochowana Joanna, pierwsza z dwóch dziewczyn, które we wtorek wieczorem wskoczyły pod pociąg w Lesznie. - Cóż można powiedzieć w takiej chwili. Czasami brakuje słów.

  Dzisiaj na cmentarzu parafialnym w Poniecu została pochowana Joanna, pierwsza z dwóch dziewczyn, które we wtorek wieczorem wskoczyły pod pociąg w Lesznie.
  - Cóż można powiedzieć w takiej chwili. Czasami brakuje słów. Pamiętajmy, Bóg jest miłosierny i w nim trzeba szukać nadziei - mówił podczas pogrzebu kapłan. Oprócz rodziny i bliskich, w ostatnim pożegnaniu wzięła udział bardzo liczna grupa uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie, do której uczęszczała zmarła. Pogrzeb drugiej z dziewczyn - Katarzyny, odbędzie się się jutro w Bojanowie.
  Prokuratura w Lesznie, która prowadzi śledztwo dopiero w przyszłym tygodniu będzie przesłuchiwała rodzinę i kolegów. Wtedy także zajrzą do komputerów i telefonów komórkowych obu dziewczyn.
  - Naszym zadaniem jest ustalić, czy ktoś nie nakłaniał lub nie pomagał im w targnięciu się na swoje życie - zaznacza Jerzy Maćkowiak, prokurator rejonowy.

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)