Wybierz region

Wybierz miasto

  WEEKEND NA SPORTOWO

  Autor: LIC

  2003-09-25, Aktualizacja: 2004-12-18 18:01 źródło: Naszemiasto.pl

  Piłka nożna „Gajtek” wraca do Poznania Krzysztof Gajtkowski znów w Poznaniu. Ale w barwach już nowego-starego zespołu Dospelu Katowice. Lecha i Dospel od ponad tygodnia prowadzą nowi trenerzy - Czesław ...

  Piłka nożna

  „Gajtek” wraca do Poznania

  Krzysztof Gajtkowski znów w Poznaniu. Ale w barwach już nowego-starego zespołu Dospelu Katowice. Lecha i Dospel od ponad tygodnia prowadzą nowi trenerzy - Czesław Michniewicz i Jan Żurek, którzy na początek swojej pracy wywalczyli solidarnie po jednym punkcie. Początek spotkania w sobotę o godz. 19.00.
  Do Wronek przyjeżdża Wisła Płock (sobota, godz. 19.00), którą prowadzi dobrze znany w Amice trener Mirosław Jabłoński. Podopieczni Stefana Majewskiego zrobią wszystko by utrzymać fotel lidera. W Krakowie hit kolejki - Wisła w niedzielę zagra z Groclinem Grodzisk.

  Boks

  Czas na kolejne zwycięstwo

  Bokserzy WAH PKB Poznań mają już niemal pewny medal drużynowych mistrzostw Polski, a jeszcze wciąż mają szansę na zdetronizowanie Hetmana Białystok. Ale by myśleć o złocie trzeba będzie w niedzielę pokonać piątego w tabeli Gwarka Łęczna. Początek pojedynku - godz. 11.00, hala ,,Arena’’.

  Rugby
  Szansa Posnanii

  Rugbiści Posnanii po czterech kolejkach zajmują dopiero przedostatnie miejsce, ale w sobotę staną przed szansą poprawy swojej lokaty, bowiem do Poznania przyjeżdża AZS AWFiS Gdańsk, który zamykający ligową tabelę. Początek meczu godz. 15.00, stadion przy ul. Słowiańskiej.

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)