Wybierz region

Wybierz miasto

  Zabawa dla wszystkich

  Autor: EM

  2001-07-05, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  W najbliższą sobotę i niedzielę w Solcu będzie się odbywał festyn sportowo-rekreacyjny. W programie przewidziano konkursy, pokazy lotów na paralotniach oraz występy muzyczne.

  W najbliższą sobotę i niedzielę w Solcu będzie się odbywał festyn sportowo-rekreacyjny. W programie przewidziano konkursy, pokazy lotów na paralotniach oraz występy muzyczne.  Sobotnia część festynu będzie miała charakter typowo sportowy. O godzinie 10.00 rozpoczną się rozgrywki Turnieju Piłkarskiego. W niedzielę imprezy rozpoczną się natomiast o godzinie 13.30.

  Zaprezentuje się wtedy zespół folklorystyczny ,,Mali Wielkopolanie'' oraz laureaci festiwalu piosenki dziecięcej. Zaplanowano także pokaz tańca towarzyskiego i egipskiego w wykonaniu grupy ,,Finezja'' oraz pokaz iluzjonistyczny. O 15.30 wystąpi natomiast Kapela Podwórkowa ,,Szczuny z Sulęcinka''. Po południu odbędą się również skoki spadochronowe, pokazy lotów na paralotniach, walki rycerskie, a także koncert Felicjana Andrzejczaka. Imprezie towarzyszyła będzie wystawa malarstwa Danuty Muszyńskiej- Zamorskiej.

  Organizatorem festynu jest Wiejskie Towarzystwo Tenisowe Solec a patronat honorowy objęli Urząd Marszałkowski w Poznaniu i Starosta Powiatu Średzkiego. Medialnie patronują natomiast ,,Gazeta Poznańska'', Radio Merkury Poznań, Telewizja Poznań oraz ,,Nasza Środa’’.

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)