Po naszych publikacjach wyłączono światła na Przemysłowej, namalowano też pasy na Kościuszki i Wojska Polskiego. Spróbujmy znieść także inne absurdalne przepisy. Na naszych ulicach pełno jest znaków, które są...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po naszych publikacjach wyłączono światła na Przemysłowej, namalowano też pasy na Kościuszki i Wojska Polskiego. Spróbujmy znieść także inne absurdalne przepisy.

Na naszych ulicach pełno jest znaków, które są... absurdalne. Tak było choćby z sygnalizacją świetlną koło marketu Kaufland w Wągrow-cu. Zamiast udrożnić ruch w mieście, to powodowała ona dodatkowe korki. - Po wielu sugestiach od mieszkańców sygnalizacja została wyłączona. Dziś ruch odbywa się normalnie - przyznaje Grzegorz Kamiński, zastępca burmistrz Wągrowca.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!