Quidam to zespół, który już na stałe wpisał się złotymi literami w historię rocka progresywnego. Nazwa grupy pochodzi z łac. quidam (ktoś, jakiś człowiek) i nawiązuje do tytułowego bohatera poematu Cypriana Kamila ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Quidam to zespół, który już na stałe wpisał się złotymi literami w historię rocka progresywnego. Nazwa grupy pochodzi z łac. quidam (ktoś, jakiś człowiek) i nawiązuje do tytułowego bohatera poematu Cypriana Kamila Norwida. Zespół powstał na początku 1991 roku, z inicjatywy Maćka Mellera, Radka Scholla i Rafała Jermakowa. Poszukując tożsamości zagadkowego „jakiegoś człowieka” trafimy na Bartka Kossowicza, frontmena zespołu, na co dzień nauczyciela języka angielskiego w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku.

Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!