Po ostatnim zwycięstwie piłkarze Wełny Skoki będą walczyli w barażach o grę w IV lidze. Przed swym meczem protestowali natomiast nielbiści. Ostatnią, ale jakże ciekawą kolejkę rozgrywek mają za sobą piłkarze z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po ostatnim zwycięstwie piłkarze Wełny Skoki będą walczyli w barażach o grę w IV lidze. Przed swym meczem protestowali natomiast nielbiści.

Ostatnią, ale jakże ciekawą kolejkę rozgrywek mają za sobą piłkarze z naszego powiatu, występujący w pilskiej klasie okręgowej.
Najważniejszy mecz w minioną niedzielę mieli piłkarze Wełny Skoki. Tylko od nich bowiem zależało, czy będą walczyli w barażach o prawo gry w IV lidze. Przeciwnikiem Wełny w tym meczu była Drawa Krzyż. - Nie mieliśmy nic do stracenia. Z całych sił chcieliśmy wygrać ten mecz - tłumaczy Andrzej Szczepaniak, trener Wełny.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!