Butla z gazem wybuchła na wągrowieckiej Osadzie, co prawie doszczętnie zniszczyło dom. Ciężko ranna została jedna osoba. Potężny huk na równe nogi poderwał w nocy w miniony czwartek mieszkańców całego osiedla Osada ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Butla z gazem wybuchła na wągrowieckiej Osadzie, co prawie doszczętnie zniszczyło dom. Ciężko ranna została jedna osoba.

Potężny huk na równe nogi poderwał w nocy w miniony czwartek mieszkańców całego osiedla Osada w Wągrowcu. - Początkowo myślałem, że to jakaś potężna burza i gdzieś uderzył piorun - wspomina jeden z mieszkańców ulicy Dębińskiej w Wągrowcu. - Mieszkam na ulicy Rogozińskiej, jednak i tak w nocy obudził mnie odgłos wybuchu. Nie wiedziałem co się dzieje - tłumaczy młody wągrowczanin.
Jak się okazało, nie była to burza, ale rzeczywiście wybuch. -Początkowo przez głowę przeszło mi, że ktoś podłożył gdzieś bombę. Ostatnio przecież był jakiś alarm bombowy u nas w mieście - tłumaczył starszy mężczyzna spotkany przez nas w czwartkowy poranek.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!