Dla dzieci i dla dorosłych. Jak kto woli. Alę zaręczam, że jeśli kupią Państwo z myślą o dzieciach, najpierw sami nie będziecie mogli się oderwać od tej książeczki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dla dzieci i dla dorosłych. Jak kto woli. Alę zaręczam, że jeśli kupią Państwo z myślą o dzieciach, najpierw sami nie będziecie mogli się oderwać od tej książeczki. Wierszyki są z morałem, trochę makabryczne, częściowo znane starszemu pokoleniu. Ale zabawne i pouczające. Nic nie uchodzi urwisom bezkarnie. Kara, nieraz okrutna, jest nieuchronna. Jednak traktujemy te rymowane historyjki z przymrużeniem oka. I nade wszystko bawimy się czarnym humorem. Książka jest wyjątkowo starannie wydana. Bohdan Butenko nie tylko dokonał wyboru poemacików i przedwojennych uroczych fotografii, ale i ozdobił swoimi dowcipnymi, czasem wręcz złośliwymi rysunkami.
Bohdan Butenko, Wesoła gromadka, Nasza Księgarnia, cena 34.90 zł.
(ja)

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!