Capgemini w Poznaniu: Potentat branży IT otworzył biuro w Business Garden Capgemini w Poznaniu: Potentat branży IT otworzył biuro w Business Garden

Capgemini, firma świadcząca usługi z zakresu IT oraz konsultingu otworzyła biuro w Business Garden Poznań. Są już pierwsze oferty pracy. (© Materiały prasowe)

Capgemini, firma świadcząca usługi z zakresu IT oraz konsultingu, otworzyła biuro w Business Garden Poznań. Są już pierwsze oferty pracy.

Capgemini ma swoje biura na całym świecie. W Polsce, firma dotychczas stacjonowała m.in. w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W środę, 13 stycznia do grona tych miast dołączył również Poznań. Oddział Capgemini znajduje się w kompleksie Business Garden Poznań przy ul. Kolorowej.

Capgemini w Poznaniu: Programiści na start!


Liczące 600 m2 powierzchni poznańskie biuro jest zarazem drugą jednostką Capgemini Software Solutions Center w Polsce. Zajmuje się programowaniem. I to właśnie głównie programiści są najbardziej poszukiwanymi pracownikami ośrodka w Poznaniu. W ciągu najbliższych 2-3 lat, Capgemini chce zatrudnić w stolicy Wielkopolski nawet 300 specjalistów z dziedziny IT.

- Pracownicy poznańskiego centrum już rozpoczęli realizację pierwszego z wielu projektów dla klientów z rynku niemieckojęzycznego, z branży motoryzacyjnej. Docelowo będą oni odpowiedzialni za rozwój oprogramowania również dla innych światowych marek z sektora finansowego, transportowego oraz medialnego - informuje firma.

W związku z realizowanym projektem, trwają już pierwsze rekrutacje. Poszukiwani są programiści JAVA i webdeveloperzy ze znajomością języka niemieckiego. Capgemini zaznacza, że znajomość tego języka w stopniu komunikatywnym jest wystarczająca. Pracodawca finansuje bowiem kursy oraz szkolenia techniczne dla zatrudnionych. Pierwsze oferty pracy w poznańskim biurze Capgemini dostępne są TUTAJ.

Steve Wozniak o początkach Apple: Ten garaż to mitZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!