Zespoły z Białorusi, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Włoch i Polski wystąpią podczas rozpoczynającego się jutro w Poznaniu III Europejskiego Festiwalu Sztuki Ludowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zespoły z Białorusi, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Włoch i Polski wystąpią podczas rozpoczynającego się jutro w Poznaniu III Europejskiego Festiwalu Sztuki Ludowej. Jego gospodarzem jest Zespół Tańca Ludowego Politechniki Poznańskiej "Poligrodzianie".

Kulminacyjnym punktem imprezy będzie autentyczne wesele łowickie w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, które odbędzie się w niedzielę o godzinie 11.30.

Wcześniej, bo już w piątek od godziny 11 uczestnicy festiwalu zaprezentują się na poznańskim Starym Rynku. Wieczorem od godziny 19 tańczyć będą na Rynku w Gnieźnie. W sobotę o godzinie 20.30 na scenie przy moście św. Rocha rozpocznie się "Koncert nadwarciański".Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!