Seat Belt Camera Strap to modny i jak zapewnia producent wygodny pas bezpieczeństwa naszego aparatu. Produkt wykonany jest z niezwykle mocnych taśm, które wcześniej służyły w samochodowych pasach bezpieczeństwa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Seat Belt Camera Strap to modny i jak zapewnia producent wygodny pas bezpieczeństwa naszego aparatu. Produkt wykonany jest z niezwykle mocnych taśm, które wcześniej służyły w samochodowych pasach bezpieczeństwa. Sprzączki są metalowe i wyprofilowane tak, aby nie zniszczyć obudowy aparatu.

Materiał z jakiego wykonany jest pas gwarantuje ogromną wytrzymałość i pewność, że aparat nie spadnie na ziemię zachowując miękkość i elastyczność. Nowy pasek wytwarzany jest ręcznie, a wszystkie elementy z jakich sporządzono pasek pochodzą z odzysku, co z całą pewnością spodoba się osobom przywiązującym dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego. Producent oferuje 20 wzorów.

Dane techniczne:
- zaokrąglone metalowe sprzączki,
- szerokość 5 cm gwarantująca komfort i wygodę noszenia,
- regulowana długość.

Cena: ok. 70 zł

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!