Helenę Vondrackovą – piosenkarkę znają i lubią chyba wszyscy Polacy. Jednak o jej życiu prywatnym wiemy tyle, ile przedostawało się do kolorowych czasopism.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Helenę Vondrackovą – piosenkarkę znają i lubią chyba wszyscy Polacy. Jednak o jej życiu prywatnym wiemy tyle, ile przedostawało się do kolorowych czasopism. Kilka lat temu piosenkarka postanowiła rozprawić się z plotkami i mitami na swój temat i osobiście napisała swoją biografię. Najpierw ukazała się w Czechach, a niedawno także w Polsce. Poznajemy w niej Helenę, która konsekwentnie budowała swoją karierę, pracowitą, ale i niezwykle uzdolnioną artystkę. Vondrackova odkrywa przed czytelnikami kulisy swoich małżeństw, konfliktu z rodziną, przyjaźni zawodowych. Wspomina także polskich piosenkarzy, z którymi łączą ją serdeczne więzy. To życie kobiety spełnionej i zadowolonej. No, może z dwoma wyjątkami. Ale o tym poczytają państwo już sami.

Helena Vondrackova, Wspominam i niczego nie żałuję, Prószyński i S-ka, cena 32 zł.
Mamy tę książkę dla internautów. Prosimy o kontakt z dopiskiem „Konkurs”.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!