Bogusław Bajoński, radny powiatowy zaprasza mieszkańców i oficjeli do wzięcia udziału w obchodach 20. rocznicy demokratycznych wyborów. Demokracja w minionych latach przyniosła nam takie prawa, jak wgląd do portfeli ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bogusław Bajoński, radny powiatowy zaprasza mieszkańców i oficjeli do wzięcia udziału w obchodach 20. rocznicy demokratycznych wyborów. Demokracja w minionych latach przyniosła nam takie prawa, jak wgląd do portfeli tych co trzymają władzę. Radny powiatowy przy władzy stoi od 20 lat i nadal nie może zrozumieć, że „to jest już całkiem inny kraj”.

Demokratyczna władza kazała mu zdradzać wyborcom w oświadczeniach majątkowych ile i gdzie zarabia. Demokrata, jest ponad to. Spowiada się tylko przed swoją prawą ręką Gabrielą Wasielewską. Przecież nie po to walczył o wypłatę tantiem i nagród dla racjonalizatorów, żeby ludzie wiedzieli ile zarabia. Trzymając się finansowego wątku demokracji można zrozumieć, dlaczego nasi styropianowcy będą się chwalili swoimi „wspomnieniami z 4 czerwca” w periodyku, który przy życiu trzymają zawiedziony kapitalizmem banita z lasów i peerelowscy działacze. Ręka rękę myje.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!