Podczas Dni Żoliborza, w niedzielę 21 czerwca b.r. w Parku Żeromskiego w Warszawie od będzie się spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem. Jacek Pałkiewicz - reporter i eksplorator, twórca survivalu w Europie. W 1975 r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podczas Dni Żoliborza, w niedzielę 21 czerwca b.r. w Parku Żeromskiego w Warszawie od będzie się spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem. Jacek Pałkiewicz - reporter i eksplorator, twórca survivalu w Europie. W 1975 r. przepłynął samotnie Atlantyk szalupą ratunkową. Poznał największe dżungle naszej planety i należy do ostatniej już generacji eksploratorów pustyń. Uczy elitarne jednostki specjalne strategii przetrwania w odmiennych strefach geograficznych. W 1996 r. zlokalizował źródło Amazonki. Został za to uhonorowany odznaczeniem Kawalera Orderu Zasługi Republiki Włoskiej. W Polsce przyznano mu Złoty Krzyż Zasługi oraz Medal Prymasowski "Zasłużony w Posłudze dla Kościoła i Narodu". Za "zasługi w dziedzinie rozszerzenia horyzontu geograficznego" w 1994 r. elitarne Royal Geographical Society, Królewskie Towarzystwo Geograficzne w Londynie powołało go, na wniosek Thora Heyerdahla, do swego grona.
Reporter będzie dedykował książki między godziną 16 a 18 na stoisku Zysk i S-ka Wydawnictwo.
(Zysk i S-ka)

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!