Oszust podawał się za funkcjonariusza CBŚ Oszust podawał się za funkcjonariusza CBŚ

Poznańska policja zatrzymała oszusta, który podawał się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego. Aresztowany na gorącym uczynku mężczyzna okazał się 44-letnim recydywistą z Gdańska. (© Komenda Miejska Policji w Poznaniu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poznańska policja zatrzymała oszusta, który podawał się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego. Aresztowany na gorącym uczynku mężczyzna okazał się 44-letnim recydywistą z Gdańska.

Oszust grasujący po Poznaniu podawał się za funkcjonariusza CBŚ. Policja wielokrotnie ostrzegała przed tą metodą działalności przestępców. Ci, którzy z niej korzystają, najczęściej żerują na łatwowierności osób starszych. Opowiadają, że zajmują się rozpracowywaniem grupy przestępczej działającej w banku i w tym celu proszą swoje ofiary o wypłatę wszystkich środków z konta i przeniesienie ich do specjalnego depozytu.


Oszust w Poznaniu: Mężczyzna zatrzymany na gorącym uczynkuOszusta rozpoznał w centrum Poznania funkcjonariusz policji. Mężczyzna, który wcześniej wyłudził od innej mieszkanki miasta kwotę 20 tys. zł, zatrzymany został na gorącym uczynku, kiedy przejmował 73 tys. złotych od 73-letniej kobiety. Odzyskała ona swoje oszczędności.Źródło: x-news.pl


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!