W lipcu nakładem wydawnictwa „Nasza Księgarnia” ukażą się trzy książeczki Astrid Lindgren o przygodach Pippi Pończoszanki. Pippi to najweselsza i najdziwniejsza dziewczynka na świecie! Od kiedy jej ojciec ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W lipcu nakładem wydawnictwa „Nasza Księgarnia” ukażą się trzy książeczki Astrid Lindgren o przygodach Pippi Pończoszanki. Pippi to najweselsza i najdziwniejsza dziewczynka na świecie! Od kiedy jej ojciec został murzyńskim królem, mieszka w Willi Śmiesznotce w towarzystwie konia oraz małpki i robi tylko to, co chce. Nie chodzi do szkoły, jest wielką kłamczuchą i stanowczo lepiej sobie radzi ze złodziejami niż na proszonym podwieczorku – ale za to ma bardzo dobre serce! Pippi nie zamierza dorosnąć i bez wahania rusza po kolejne przygody.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: