Plaża Wolności 2015: Finał na placu Wolności. Wygrali Michał Bryl i Kacper Kujawiak [ZDJĘCIA]

SZKI
Plaża Wolności 2015, czyli otwarcie sezonu siatkówki plażowej na placu Wolności w Poznaniu przeszło do historii. W niedzielnym wielkim finale najlepsi okazali się Michał Bryl i Kacper Kujawiak. Zobaczcie zdjęcia.

Jak opisać Plażę Wolności 2015 w największym skrócie? To piękna słoneczna pogoda, tłumy poznaniaków, świetna atmosfera, a przede wszystkim - wspaniała sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie.

Zwycięzcami emocjonującego turnieju siatkówki plażowej zostali Michał Bryl i Kacper Kujawiak, którzy w finale pokonali parę Jędrzej Brożyniak/Bartłomiej Dzikowicz. "Dziki" został wybrany przez organizatorów MVP Turnieju.

W "małym finale" górą byli Maciejowie - Rudol i Kosiak, a czwarte miejsce zajęły doświadczone gwiazdy - Daniel Pliński i Marcin Wika.

Lotto Plaża Wolności 2015 - Wyniki

Finał
Michał Bryl/Kacper Kujawiak - Jędrzej Brożyniak/Bartłomiej Dzikowicz 2:0 (21:16, 21:13)