Zmiana zasad parkowania dla ciężarówek oraz znesienie znaku ogarniczenia prędkości na koszt sygnalizacji świetlnej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Parkowanie ciężarówek na miejscach przeznaczonych na parking dla osobówek, było jednym z tematów obrad Komisji Infrastruktury Rady Miejskiej w Środzie Wielkopolskiej (14.03). Radni zastanawiali się nad treścią pisma, które w tej sprawie przysłało Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej. Paweł Dopierała, przewodniczący komisji stwierdził iż można by było zastanowić się nad inną nowa lokalizacją dla parkingów ciężarowych, z dala od ul. Niesielkiej.

To nie jedyny temat dróg w mieście, nad którym pochylili się rajcy. Została także rozpatrzona sprawa sygnalizacji świetlnej na ul. Kórnickiej, która ma zastąpić znak ograniczenia prędkości do 40km/h, ale to dopiero kiedy znajdą się środki na przebudowę tejże ulicy.

W czasie spotkania przypomniano temat zatoki autobusowej przy ul. Strzeleckiej.
Radny Rafał Piechowiak pytał czy ogrodzenie jest wystarczająco odsunięte od krawędzi jezdni aby przerobić to na miejsce dla autobusów. Przewodniczący komisji potwierdził, że we wcześniejszych planach była już rozpatrzona taka opcja.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!