Staże studenckie: Zdobądź cenne doświadczenie w Urzędzie Miasta Poznania! Staże studenckie: Zdobądź cenne doświadczenie w Urzędzie Miasta Poznania!

Studiujesz? Nieważne czy dziennie, czy zaocznie, wieczorowo czy eksternistycznie. Płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania czekają na Ciebie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 stycznia. (© Paweł Miecznik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Studiujesz? Nieważne czy dziennie, czy zaocznie, wieczorowo czy eksternistycznie. Płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania czekają na Ciebie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 stycznia.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza on-line dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta Poznania. Program Staży Studenckich adresowany jest do studentów III, IV i V roku uczelni zarówno państwowych, jak i prywatnych. Do kandydowania, urząd zachęca także osoby niepełnosprawne. Staże to nie tylko okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Za swoją pracę, ich uczestnicy otrzymają wynagrodzenie.

Staże studenckie: sprawdź kierunki preferowane przez wydziały urzędu!Zanim jednak wypełni się formularz rekrutacyjny, warto przyjrzeć się kierunkom studiów preferowanych przez konkretne wydziały urzędu. Ich lista jest również dostępna w serwisie internetowym urzędu. Dowiadujemy się z niej na przykład, że w Biurze Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta szczególnie mile widziani są studenci europeistyki i prawa, w Gabinecie Prezydenta - dziennikarstwa, politologii i public relations, a w Wydziale Kultury - kulturoznawstwa, historii czy kierunków filologicznych.

Uczestnicy 47. edycji Programu Staży Studenckich pracować będą od marca do czerwca, po 18 godzin tygodniowo. Po zakończeniu stażu otrzymają natomiast zaświadczenie o jego odbyciu wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji
Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wiola (gość)

doświadczenie trzeba zdobywać w takim dziale i takiej branży jaka nas będzie interesowała w przyszłości. stąd też trafiłam do księgowości w impelu. nie żałuję bo uczę się samych przydatnych rzeczy, widzę jak ta firma wygląda od środka i to mi się podoba, znam konkretne procedury, programy itd :) polecam ;)