To już siódme wydanie popularnego przewodnika turystycznego, promującego 52 najciekawsze trasy w Polsce, pomyślane jako wypady weekendowe. Nowością są dodatkowe propozycje dla aktywnych, wybrane atrakcje dla rodzin z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To już siódme wydanie popularnego przewodnika turystycznego, promującego 52 najciekawsze trasy w Polsce, pomyślane jako wypady weekendowe. Nowością są dodatkowe propozycje dla aktywnych, wybrane atrakcje dla rodzin z dziećmi, całostronicowe mapy i plany z zaznaczoną trasą zwiedzania, piękne, ciekawe zdjęcia zachęcające do podróży oraz wygodniejszy, większy format. Znajdziemy tu dosłownie wszystkie potrzebne nam informacje. Wystarczy tylko przez chwile zastanowić się, jaki to będzie region. Powiedzmy, że zamarzyła nam się wycieczka do Łodzi. Już na pierwszej stronie poświęconej Łodzi czerwony pasek sugeruje nam, że jak Łódź to XIX-wieczne fabryki, wille i pałace, największy w Europie cmentarz żydowski, Piotrkowska, klasztor Cystersów w Sulejowie, największy w Polsce ogród botaniczny. A dalej wyszczególnione odcinka trasy turystycznej – z czasem zwiedzania lub pokonywania odległości, z historią i opisami a także - w przypadku obiektów - z terminami zwiedzania. Na koniec – spis restauracji, pubów, klubów, kawiarni, wybrane miejsca noclegowe oraz wykaz imprez cyklicznych i rozrywek. Pełnia wiedzy. A oto przecież w przewodniku chodzi. Godny polecenia.
Polska na weekend. 52 najpiękniejsze trasy. Pascal, cena 44,90 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!