Wings for life World Run odbędzie się w Poznaniu (i innych miastach z ponad 30 krajów świata) po raz trzeci. Zawodnicy pobiegną, by wspomóc badania nad urazami rdzenia kręgowego. Zapisz się już dziś!

Wings for life w Poznaniu odbędzie się 8 maja 2016. W tym roku zwiększona została liczba zawodników, pobiec będą też mogli młodsi, bo 16-letni biegacze.

Zapisy na Wings for life w Poznaniu prowadzone są przez formularz zamieszczony na stronie www.wingsforlifeworldrun.com

Podobnie jak w zeszłym roku, opłata startowa wynosi 120 zł. w całości jest przekazywana na rzecz badań nad urazami rdzenia kręgowego, finansowanych lub wspieranych przez fundację Wings for Life.

Bieg Wings for life od samego początku skupia wokół siebie miliony zawodników. Wszyscy, we wszystkich 30 krajach świata, startują o tej samej godzinie.

Wings for Life World Run, to jedyny wyścig na świecie, w którym nie ma linii mety. Została ona zastąpiona samochodami pościgowymi. Wyścig kończy się, kiedy samochód "dogoni" najszybszego z zawodników.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marzena (gość)

jako wysoko postawiona mistrzyni w SEWS w 8 pokoleniu rawiczanka szlachcianka Podziele się z wami swoją wiedzą na temat gwałótów Ponieważ byłam wieloktotnie gwałcona Najczęściej wyglądało to tak Zauważyłam jakiegość gościa nawet przystojnego , nagle zaczynałam się robić wilgotna no wieie gdzie , i wtegy wiedziałaam że zostałam zgwałcona Zaczynałam krzyczeć gwałcą ratunku i biegłam szybko do ginekologa krzycząc zostałam zgwałcona wyskropcie mnie natychmiast Czasami gdy byłam gwałcona coś rosło już we mnie więc kazałam to wyskrobać