(© Grzegorz Dembiński)

W piątek na Bułgarskiej Lech Poznań zmierzy się z Widzewem Łódź. Mamy dla Was 60 wejściówek na to spotkanie. Jak je zdobyć?

Aby wygrać doładowanie karty kibica, wystarczy od wtorku 7 maja do czwartku 9 maja do godz. 13:00 przysłać pod numer 72355 (koszt 2,46 zł brutto) wiadomość o treści MECZ.NRPESELIMIĘINAZWISKOnrkartyKibicaACN.
uzupełnioną o własną propozycję zdania „Lech wygra mecz, bo...”. Nagrody otrzymają autorzy najbardziej oryginalnych i dowcipnych propozycji. Zwycięzców powiadomimy o wygranej SMS-em.

Konkurs przeznaczony tylko dla posiadaczy Karty Kibica.

Karty Kibica zwycięzców konkursu, którzy podadzą w treści SMS-a nr PESEL, imię i nazwisko oraz nr karty kibica ACN zostaną doładowane on-line do czwartku 9 maja do. godz. 15:00.

ZOBACZ: Bliźniaki Ślusarskiego już dopingują! [FOTO]

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na facebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rafal (gość)

Witam mam pytanie dotyczace konkursu, mam zamiar wziasc udzial w konkursie tylko niewiem na ktora trybune doladowujecie karty, mam nadzieje ze na kociol ;)