Z zaplanowanych na poniedziałek wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Poznaj odległą Patagonię
W Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" (os. Pod Lipami 108 a) otwarta zostanie wystawa fotografii pt. "Patagonia - czarodziejka". Autorem zdjęć jest Hanna Jefimowicz, poznanianka, z wykształcenia geograf i pracownik Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM. Hanna Jefimowicz jest także zapaloną podróżniczką. Przewędrowała już góry w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Uczestniczyła w sześciu trekkingach wysokogórskich w Andach, Ghatach Zachodnich i Himalajach. Przejechała taż najwyższe przejezdne przełęcze świata: Khardung La i The Trans Himalayan Safari w Indiach. Na wystawie "Patagonia - czarodziejka" zobaczyć można będzie różnorodność tej odległej krainy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19. Wstęp jest bezpłatny.

Jak chronić dane osobowe?
Osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak chronić swoje dane osobowe, mogą przyjść w poniedziałek do Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim. W Poznaniu rozpoczynają się Dni Otwarte GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych). W godzinach 12-15 czynne będą stoiska informacyjne, przy których eksperci (m.in. z biura GIODO) udzielać będą bezpłatnych porad i informacji z zakresu ochrony danych osobowych. Chętni będą także mogli zabrać do domu materiały edukacyjno-informacyjne. Dni otwarte GIODO potrwają do 7 maja.

Sutaszowe bransoletki
Kolejne warsztaty rękodzieła odbędą się w poniedziałek w Bibliotece Publicznej w Kórniku (ulica Poznańska 65). Zajęcia nazwane tym razem " Sutaszowe bransoletki" rozpoczną się o godz. 17.

Oddaj krew przy Mickiewiczu
Od godziny 12 do 17 przy placu Adama Mickiewicza będzie stał specjalny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Można w nim w łatwy sposób oddać krew. Obecnie najbardziej poszukiwana są grupy krwi 0 Rh - i A Rh -.

Spotkanie z Mądrą Myszą
W księgarni "Między Słowami" (ul. Galileusza 8) odbędzie się spotkanie pt. "Zuzia i nowy dzidziuś - rodzeństwo bez rywalizacji". Poprowadzi je Karolina, mama 5 letniej Olgi i rocznej Soni. Początek spotkania - w ramach tzw. imprez z "Mądrą Myszą" - o godz. 17. Wstęp kosztuje 8 zł (kupon wymienny jest na książki).


Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!