Wybierz region

Wybierz miasto

  Gorączka wtorkowej nocy - Bogdan Fabiański - najlepsza impreza w mieście

  Vehikuł Czasu Środa Wielkopolska
  Środa Wielkopolska, ul. Wiosny Ludów/10, +48 61 285 33 31

  21:00 Wtorek, 5 stycznia

  • 10zł

  Pierwsza w nowym roku impreza z gościem specjalnym! Wydłużony weekend również z Vehikułem Czasu. We wtorek zapraszamy do zabawy wspólnie z Bogdan Fabiański. To dziennikarz radiowy i telewizyjny, DeeJay, producent i wykładowca, specjalista d/s muzycznych, autor listy TOP 40 Dance Chart, licznych programów radiowych i telewizyjnych, korespondent: Polish Daily News w Chicago, stacji radiowej 1080 AM w Chicago, Global Hot 100 Dance Traxx (Niemcy, Anglia), współpracownik pism muzycznych.

  We wtorkową noc gwiazdą wieczoru będzie Bogdan Fabiański. W Vehikule Czasu pobawicie się także do muzyki serwowanej przez naszego rezydenta. Za konsolą DJ Jay. Gramy polskie i zagraniczne przeboje do tańca z szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

  Wstęp: od lat 18

  Informacje & rezerwacje 509 100 440

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!