Wybierz region

Wybierz miasto

  Ogólnopolski Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena

  Ośrodek Kultury
  Środa Wielkopolska, ul. 20 Paździenika/30, +48 61 285 23 05

  Niedziela, 22 listopada

  • Wstęp wolny

  Do udziału w tegorocznej Melpomenie zgłosiło się 59 zespołów. Ostatecznie komisja kwalifikacyjna wybrała 12 spektakli, które zobaczymy na deskach Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej. W dniach 20-22 listopada 2015 r. Ogólnopolski Konkurs Teatrów Amatorskich odbędzie się po raz dwunasty.

  W niedzielę, odbędą się warsztaty teatralne dla uczestników. Katarzyna Pawłowska poprowadzi „Warsztat autogeniczny przygotowany w oparciu o techniki teatralne”, Ewa Obrębowska-Piasecka „Czytanie pisania na scenie” a Adrianna Mańczak-Rogoża zaprosi na warsztat „Weź głos na warsztat”.

  Po warsztatach odbędzie się oficjalne zakończenie Melpomeny 2015, wręczenie nagród oraz spektakl gościnny w reżyserii Ewy Obrębowskiej-Piaseckiej pt. „Wklęsły”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ