Wybierz region

Wybierz miasto

  Rust - koncert

  Bar "Texas"
  Środa Wielkopolska, ul. Inwalidów Wojennych/1, +48 61 286 55 56

  21:00 Piątek, 20 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Ostatnie miesiące należały dla Rust do szczególnie intensywnych a zarazem najbardziej przełomowych w dotychczasowej działalności. W listopadzie ubiegłego roku ukazał się debiutancki album grupy pt. "White Fog", który Onet określił jako "kawał naprawdę dobrej muzyki", zaś magazyn "Gitarzysta" mianem "jazdy obowiązkowej bez trzymanki". Od początku roku zespół promuje go na scenach w ramach "White Fog Leads Me Tour", m.in. przed dwoma polskimi koncertami Airbourne, podczas Orange Warsaw Festival, Fete de la Musique w Niemczech oraz Rock in the Barn, po którym to francuskie portale cechują Rust jako kipiący energią.
  Jesienne koncerty są kontynuacją White Fog Leads Me Tour.
  Zespół w składzie:
  Michał Przybylski wokal
  Michał Gołąbek gitara
  Adam Koterski bas
  Jakub Martuzalski bębny
  wstęp free.
  O 'White Fog' w mediach:
  RusT to wyjątkowo sprawna Orkiestra, pełna żaru i ognia, a zdecydowanie najsilniejszą Ich stroną są koncerty, gdzie zwolnieni ze studyjnej sztywności, dają upust swoim emocjom, co natychmiast przekłada się na Publiczność!
  Andrzej Jerzyk - Forum Okolice Bluesa

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ