Wybierz region

Wybierz miasto

  Turbo

  Ośrodek Kultury
  Środa Wielkopolska, ul. 20 Paździenika/30, +48 61 285 23 05

  18:00 Sobota, 21 marca

  • Brak informacji o cenie

  Turbo

  Zespół TURBO to już legenda polskiego rynku muzycznego. Obchodząca w 2010 roku 30 lecie działalności grupa, uświetniła jubileusz znakomitym albumem Strażnik Światła, oraz trasą koncertową która odwiedziła większość dużych miast w Polsce. Utwory takie jak "Dorosłe Dzieci", "Jaki był ten dzień" "Smak Ciszy" czy "Szalony Ikar" stały sie ponadczasowymi przebojami słuchanymi przez coraz to nowe pokolenie słuchaczy.
  Zespół dał już kilka tysięcy koncertów w Polsce oraz wielokrotnie wyjeżdżał koncertować po Europie, gdzie miał okazję wspólnych występów z największymi gwiazdami
  rocka jak choćby John Mayall, Sepultura, Slade, Halloween , Kreator, Overkill i inni. Płyty zespołu kilkukrotnie zostawały "Płytą Roku" w rankingach muzycznych a zespół był nominowany do najbardziej prestiżowych nagród, w tym najważniejszej - Fryderyki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!