Polonia Środa wygrała dwa sparingi. Świetna forma strzelecka Michała Stańczyka

Paweł Mikos
W weekend piłkarze Polonii Środa rozegrali dwa mecze kontrolne. W obu pokazali doskonałą skuteczność i pewnie je wygrali.

W sobotę Polonia Środa rozegrała dwa spotkania towarzyskie. Poloniści zdobyli w nich aż 12 bramek, niestety jedna z nich była samobójcza. W spotkaniu z zaniemyski Kłosem instynkt strzelecki wykazał Michał Stańczyk, który jeszcze w pierwszej połowie zdobył klasycznego hat-tricka, a po przerwie dołożył jeszcze jedno trafienie.

W swoim pierwszym meczu Polonia pokonała Błękitnych Owińska, beniaminka czwartej ligi, aż 4:0.
Z kolei w drugim meczu z Kłosem Zaniemyśl, występującym w okręgówce, Polonia zwyciężyła 7:1.

Polonia - Błękitni Owińska 4:0 (1:0)
Bramki: 18' Łukasz Przybyłek, 60' Mateusz Pluciński, 68' Krzysztof Błędkowski, 77' Piotr Maleszka

Polonia - Kłos Zaniemyśl 7:1 (4:0)
Bramki: 2' samobójcza, 21' Michał Stańczyk, 35' Michał Stańczyk, 37' Michał Stańczyk, 59' Damian Matela, 65' Michał Stańczyk, 78' Damian Ludwiczak