Znajdź zająca w Środzie Wielkopolskiej - regulamin

Paweł Brzeźniak
Paweł Brzeźniak
Przedstawiamy Wam regulamin konkursu "Znajdź zająca":

Konkurs „Znajdź zająca”
REGULAMIN KONKURSU „Znajdź zająca” (dalej „Regulamin”)
POSTANOWIENIA OGÓLNE

Przewidziany Regulamin konkursu prowadzony jest pod nazwą „Znajdź zająca” (dalej „Konkurs”).
Konkurs prowadzony jest przez Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 45, 02-672 Warszawa, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408 (dalej: „Organizator”).
Przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 kc i 921 kc jest Fortis Centrum Ardea KS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu (61-888), ul. Półwiejska 32, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego rejestru Sądowego pod numerem KRS: 308832, której akta rejestrowe prowadzone są przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadającą REGON: 634296202, NIP: 782223.
Konkurs prowadzony jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie Konkursu.
W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna zamieszkała na terytorium Polski, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i mająca ukończone 18 lat, która ma aktywne konto w serwisie społecznościowym Facebook (dalej: „Uczestnik”).
W Konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy oraz współpracownicy Polska Press sp. z o. o. oraz Fortis Centrum Ardea KS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz ich małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni, przysposabiający. W przypadku zwycięzców, którymi okażą się osoby wymienione w niniejszym pkt. 7., osoby te tracą uprawnienie do nagrody.

ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
Konkurs jest organizowany w okresie od dnia 5.04.2019 od godz. 16.00 do dnia 7.04.2019 do godz. 23.59.
W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien w czasie jego trwania spełnić łącznie warunki określone w Regulaminie, w szczególności:
posiadać własne konto w serwisie społecznościowym Facebook;
zapoznać się z zasadami uczestnictwa w Konkursie dostępnymi w serwisie http://srodawielkopolska.naszemiasto.pl/ i na fanpage’u „Środa Wielkopolska NaszeMiasto.pl” oraz zaakceptować Regulamin (wpisując komentarz pod postem konkursowym na fanpage’u „Środa Wielkopolska NaszeMiasto.pl” Użytkownik automatycznie akceptuje regulamin);
zamieścić pod postem konkursowym na fanpage’u „Środa Wielkopolska NaszeMiasto.pl” komentarz zawierający zdjęcie z zającem, który jest umieszczony w przestrzeni miejskiej Środy Wielkopolskiej, (dalej: „Zadanie Konkursowe”) do dnia 7.04.2019 do godziny 23.59
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (wpisanie komentarza pod postem konkursowym na fanpage’u „Środa Wielkopolska NaszeMiasto.pl” jest automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych)
W czasie trwania Konkursu Uczestnik może stworzyć i opublikować 1 komentarz pod postem konkursowym.
Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Konkursu zgłoszonego Zadania Konkursowego, w szczególności w przypadku:
zawarcia w Zadaniu Konkursowym wulgaryzmów, treści obraźliwych, politycznych, propagandowych, religijnych lub treści sprzecznych z prawem;
zawarcia w Zadaniu Konkursowym treści reklamowych dotyczących innych niż Organizator podmiotów;
naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych i praw autorskich oraz prawa do wizerunku;
gdy Uczestnik nie dysponuje prawami autorskimi do Zadania Konkursowego;
Organizator jest uprawniony do wykluczenia Uczestnika z Konkursu w przypadku stwierdzenia, że Uczestnik nie spełnia któregokolwiek z warunków określonych w Regulaminie lub nie przestrzega zasad zawartych w niniejszym Regulaminie, w tym:
posługuje się fikcyjnymi kontami w serwisie społecznościowym Facebook;
używa oprogramowania, które pozwala na uzyskanie nieuprawnionego wpływu na wynik Konkursu;
podaje nieprawdziwe dane;
jego działania są sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, zasadami współżycia społecznego, zasadami fair play, stanowią nieuczciwe praktyki, które naruszają uzasadnione interesy Organizatora, godzą w jego wizerunek lub są sprzeczne z prawem lub z innych względów nie nadają się do publicznego rozpowszechniania.
Uczestnik oświadcza i gwarantuje, że jest wyłącznie uprawniony do utworów, które stanowią Zadanie Konkursowe, a prawa do nich nie są obciążone na rzecz osób trzecich, a także, iż nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich.

NAGRODY
Nagrodami w Konkursie jest (dalej łącznie „Nagroda”) figurka 26-centrymetrowa zająca – która zostanie przyznana 1 zwycięzcy Konkursu;
Zwycięzca nie może domagać się zamiany wygranej Nagrody na inną, w tym na ekwiwalent pieniężny.
Zwycięzca nie może przenieść prawa do Nagrody na inne osoby.

ZASADY WYŁANIANIA ZWYCIĘZCÓW
W celu zapewnienia nadzoru nad prawidłowym przebiegiem Konkursu Organizator powoła komisję konkursową w trzyosobowym składzie (dalej: „Komisja”).
Komisja zweryfikuje zgodność z regulaminem oraz wybierze 1 zwycięski post, biorąc pod uwagę ich oryginalność i atrakcyjność.
Organizator poinformuje o wygranej zwycięzcę, wpisując komentarz pod jego zadaniem konkursowym oraz za pośrednictwem komentarza pod postem konkursowym, który zostanie opublikowany do dnia 9.04.2019 roku.
Uczestnik po skontaktowaniu się w wiadomości prywatnej zostanie poinformowany o sposobie odebrania Nagrody. Czas odbioru nagrody 7 dni od momentu ogłoszenia wyników przez Organizatora.
Zwycięzcy mogą odebrać Nagrodę w redakcji Głosu Wielkopolskiego, w Poznaniu (60-849) przy ul. Grunwaldzkiej 19.
Nagrody nierozdysponowane przez Organizatora oraz nieodebrane do 16.04.2019 r. z przyczyn od niego niezależnych pozostają do jego dyspozycji.

PROCEDURA POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO
Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane na adres mailowy: multimedialni.wielkopolska@polskapress.pl
Reklamacja powinna zawierać:
temat wiadomości e-mail „Reklamacja – „Znajdź zająca”;
wskazanie imienia, nazwiska i adresu do korespondencji, a także e-mail i numer kontaktowego telefonu komórkowego;
uzasadnienie powodów wniesienia reklamacji.
Złożone reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 14 dni od dnia wpłynięcia reklamacji.
DANE OSOBOWE
Dane osobowe Uczestników Konkursu, będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Organizator. Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie i organizacja Konkursu, w tym rozdysponowanie Nagród.
Wysłanie Zadania Konkursowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia i organizacji Konkursu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
W kwestiach nieobjętych Regulaminem będą miały zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.
W kwestiach nieobjętych Regulaminem będą miały zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. Pełny tekst Regulaminu Konkursu udostępniony będzie do publicznej wiadomości na stronie internetowej http://srodawielkopolska.naszemiasto.pl/ oraz na fanpage’u „Środa Wielkopolska NaszeMiasto.pl”

Euro 2020 przełożone na kolejny rok!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3