Porażka Polonii Środy. Ten dzień należał do drużyny z Grudziądza

Aleksandra Marciniak
5 listopada na Stadionie Średzkim odbył się mecz 15 kolejki sezonu 2022/23 w III lidze grupa 2. O godzinie 12.00 piłkarze Polonii Środa zmierzyli się z Olimpią Grudziądz. Niestety nie był to udany dzień dla średzian.

Mecz Polonia Środa - Olimpia Grudziądz

Punktualnie w południe na Stadionie Średzkim Polonia Środa z wyjściowym składem: Frąckowiak – Wujec ,Skrobosiński, Buczma, Walczak, Kluczyński, Giełda, Nowak, Milachowski, Pawlak, Drame rozpoczęła zmagania z Olimpią Grudziądz, która wystąpiła w składzie: Olszewski – Sikorski, Kurowski, Owczarek, Rzepka, Balotelli, Karmański, Warcholak, Rogala, Nawrocki, Winsztal.
Już od pierwszych minut mecz wzbudził gorące emocje na trybunach.

Porażka gospodarzy

Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:4, tym samym zwycięstwo powędrowało do drużyny z Grudziądza.

Do pierwszej połowy meczu wynik wynosił 0:3. Bramki zdobyte zostały w 6, 27 oraz 43 minucie- dwa razy przez Patryka Winszala, zdobywcą trzeciej bramki natomiast był Amarildo Leirosa Junior.

Druga połowa rozpoczęła się kolejnym golem Olimpii Grudziądz, zdobytym w 64 minucie przez Jakuba Nawrockiego.

Średzianie zrekompensowali się w 69 minucie, golem Krystiana Pawlaka.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani